• . سلام به وبسایت طراحی سایت وب سیل خوش آمدید
(+98) 9399846697
سوالی دارید ؟
7:30 صبح - 7:30 شب
شنبه تا پنجشنبه
nimble_asset_intro_three

ما که هستیم

ما گروه خدمات وب سیل برای ارائه انواع خدمات در حوزه های مختلف برای رفع نیاز مشتریان و کاربرانمان هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://websil.ir.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

ما اطلاعات زیر را با مراجعه کاربران و مهمانان به وبسایتمان جمع آوری میکنیم و برای اهداف تجاری خودمان استفاده میکنیم

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

تمامی فرم های موجود در سایت ما تنها برای جنبه های مختلف استفاده میگردد و برای اطلاع رسانی و خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرد . تمامی فرم های موجود در سایت توسط ماژولهای مختلف ما جمع آوری و بهینه سازی و دسته بندی میگردد و برای اهداف اطلاعاتی و ارائه خدمات مورد استفاده قرار میگیرد

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل داده ها جمع آوری شده برای ارائه خدمات مفید و بهتر به شما مورد استفاده قرار میگیرد

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما جهت اهداف تجاری ما در شرکت محفوظ است و با پروتوکل های امنیتی بالا نگهداری میگردد و آنها را ما با شرکای تجاری خودمان به اشتراک میگزاریم
لازم به ذکر است ممکن است به موجب قانون و حکم قضایی ما اطلاعات شما را در اختیار مراجع قضایی و قانونی کشور محل شرکت و یا دفاتر شرکت در دیگر کشورها قرار دهیم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما جهت اهداف ارتباطی و اطلاعاتی توسط ما استفاده میگردد و در اختیار هیچ شخص ثالث و یا شرکتی قرار نخواهد گرفت و از اطلاعات تماس شما به صورت امنیتی محافظت میگردد. مگر خودتان آنها را در اختیار کاربران و یا انتشار عمومی کنید. اطلاعات تماس شما در صورت درخواست مراجع قانونی به حکم قضایی معتبر ممکن است در اختیار مراجع قرار بگیرد.

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما توسط پروتوکل های امنیتی ، فایروالها ، دیواره های امنیتی و … مورد حفاظت قرار میگیرد

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

رویه نقض اطلاعات و ارائه اطلاعات غلط موجب میگردد تمامی حساب های کاربری و یا خدمات ما بدون اطلاع قبلی به کاربر یا مشتری مسدود ، قطع یا حذف گردد و از ورود مجدد و ثبت اطلاعات مجدد جلوگیری به عمل آید و همچنین ممکن است کاربر به جبران خسارت ، و پاسخگویی به مراجع قانونی موظف گردد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

هر چیزی که به موجب دسترسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات برای امور تجاری و ارائه خدمات بهتر به مخاطب یا کاربر و مشتری مورد نیاز باشد

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

داده های شما برای ما ملاک عمل میباشد و صحت و تایید آنان توسط شما تصدیق شده است و هرگونه تایید الکترونیک و یا ارسال و ثبت مبنی بر امضا و تایید و اثر انگشت شما خواهد بود

الزامات افشای قانونی صنعت